Код Міста: Таланти, Технології, Толерантність

arrow down

Код Міста: Таланти, Технології, Толерантність

Код Міста — це довгострокова програма, що відбувається на перетині інтересів людей культури, аналітиків, бізнесів, а також державних діячів, які займаються розвитком міст. Сьогодні ми працюємо з трьома містами – це Київ, Дніпропетровськ та Івано-Франківськ. Також для вимірювання креативного потенціалу міст ми співпрацюємо зі Львовом та Одесою.

В рамках програми вже відбулось дві події. На фестивалі міських інноваций PROмісто ми провели перший урбаністичний практикум. А в червні 2015 року в Києві вперше відбувся арт-хакатон «Культурний Код Міста».

Ми впевнені, що українські міста можуть розвиватися за законами сталого розвитку. Такий процес будує спільноту, підвищує якість життя, гарантує безпеку та добросусідство, стимулює креативний розвиток. Ми бачимо нові можливості для низових ініціатив, підприємництва і міського самоврядування. Найголовніше — побудувати відносини, засновані на інтересах і творчій взаємодії зацікавлених сторін. Це допоможе містам стати людино-орієнтованими та посилить компетенції його мешканців.

Дізнатись більше про програму.

Відео

Вам також може бути цікаво

Всі проекти