Програма міських перетворень «Свято генерацій 2010»

arrow down

Програма міських перетворень «Свято генерацій 2010»

«Свято генерацій» — це п’ятирічна програма інноваційних навчальних проектів, творчих практик, пошуку ідей та проектів для модернізації міст і сіл за участю творчих діячів, громадських організацій, локального бізнесу, міської влади.

У рамках програми громадська організація «Ґараж Ґенґ» та друзі відправились у 36-денний тур містами України на мобільному комунікаційному центрі Fura Kultura, що діє як подорожуюча лабораторія, дослідницька студія, точка доступу wi-fi, студія звукозапису, бібліотека, арт-галерея, кафе, поетичний куточок. У програмі – дослідження простору міст за методологією People’s Atlas, створення мережі зв’язків серед професійних середовищ міста, відкриті сніданки та обіди, вечірні кінотеатри, художні інтервенції, а також пошук і розвиток нових ідей щодо того, як місто може бути переосмислене.

Проекти-переможці, що отримали фінансування в рамках програми: благодійний магазин «Щастя», популяризація руху Upcycling, анімаційна студія для дітей та дорослих «Чарівний ліхтар», Вуличний університет.

Проект реалізовано спільно з арт-центром «Кубло» (Ужгород), громадською організацією «Тотем» (Херсон), Інститутом розвитку міст (Вінниця), ГО «Подільська громада» (Вінниця), ініціативою «Xolst» (Сімферополь) та центром «Еко-арт» (Донецьк). За підтримки USAID, Uniter, Pact Inc.

Фото
Відео