arrow down

Ключовим напрямом діяльності ГО «Гараж Генг» є співтворення середовища, де синергія досвіду та взаємодії формує сталі зв’язки та дієві ініціативи задля збалансованого розвитку суспільства.

За 8 років командою «Гараж Генгу» були впроваджені програми, що розкривають потенціал громад та сприяють новим ініціативам. «Велика Ідея», «Код Міста» та «Навігатор Сталості» – це інструментарій, що зароджує імпульси взаємодії в громадах, розвиває та підтримує проекти, які скеровані на зміцнення суспільства та окремих міст зокрема.

Розвиток вітальних проектів формує запит на утворення нового середовища, де на межі бізнесу та неурядових організацій стає можливим зародження життєзарадних ініціатив, здатних генерувати потенціал для гармонійного та економічно-стійкого розвитку суспільства.

Саме тому ГО «Гараж Генг» впроваджує Be Nice & Instrumental – програму покликану сформувати культуру стійких зв’язків між бізнесом та соціальними інноваторами (низовими ініціативами). Співучасть між ними стане запорукою створення принципово нових та дієвих проектів. Потенціал взаємопосилення – саме це ми хочемо відкрити у творчих союзах бізнес-ініціатив, що відкриті до поширення власних інструментів і досвіду, та соціальних інноваторів, що генерують креативні підходи розвитку суспільства.

Be Nice & Instrumental – колаборативні зустрічі бізнесу та соціальних інноваторів. В процесі знайомства та діалогу, учасники мають шанс випрацювати принципово інноваційний підхід для втілення цілей, закумулювати стійкі зв’язки та розпочати неочікувані партнерства. Ці кроки генерують майданчик, де через співтворчість та взаємопосилення утворюються більш свідомі, зрілі та сталі проекти.

Бізнес-партнером програми є Grammarly – це розумний онлайн-сервіс, що допомагає мільйонам людей в усьому світі краще писати англійською. Українська команда Grammarly активно бере участь у програмі нашої організації Код Міста та є позитивним прикладом відкритості до нових партнерств і емпатії між організаціями.

Ексклюзивний та соціально-свідомий фото-партнер програми The Gate Agency.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

Зустріч в форматі BNI – це можливість знайти рішення для власних «точок болю» в колаборації з іншими; дізнатись про актуальні проекти колег та започаткувати щось зовсім нове. В стислий, однак змістовний час, учасники зможуть знайти потенційних партнерів для існуючих або майбутніх проектів та продуктів. Ви також матимете унікальну нагоду в дружній атмосфері перетнутись з класними людьми і профі в своїй справі.

ЩО ЦЕ ДАЄ?

Нові знайомства відкривають ширші горизонти для втілення задумів. Звісно, це може залишитись просто спогадом про хороший час, а може перерости у серйозну співпрацю та ріст вашої організації чи компанії. Це також нагода в стислий час пояснити простою мовою діяльність та інтереси своєї команди. Розуміння вас іншими, а тим паче партнерами – це ознака вашої свідомості та більші можливості міцних партнерств.

Окрім безпосередньої участі та можливості діалогу в реальному часі, активні учасники програми отримають менторинг своїх нових проектів (партнерств) від ГО «Гараж Генг» (краудфандинг та соціальні інновації) та комунікаційного партнера Lobby X (культура взаємодії з бізнесом).

BNI-ЗУСТРІЧ #1

Перша подія відбулась 9-го липня (фото) у київському PR Bar & Kіфлик Kitchen. Настрій цього простору в стилі Drink & Networking став однією з ключових частин події, до якої долучились майже три десятки свідомих українців зі сфер громадської діяльності та підприємництва.

СПІВПРАЦЯ

Залучення бізнес-ініціатив задля розвитку громад – новий етап в розвитку діяльності «Гараж Генг». Тож, ми відкриті до співпраці, відгуків та будемо раді зустрітись з вами на майбутніх подіях. Якщо вам цікаво долучитись до програми у ролі учасника, партнера або хочете висловити відгук, пишіть координатору програми Бортнікову Денису bortnikovdenys@gmail.com

Вам також може бути цікаво

Всі проекти